Sarıyer Özzade halı yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize her şart ve koşulda en uygun halı yıkama fiyatları ile, en profesyonel halı yıkama ve halı temizleme hizmetini sunmaktayız.

Sarıyer Halı Yıkama Fabrikası

Sarıyer Özzade Halı Yıkama fabrikası olarak hizmet verdiğimiz bölgenizde, en iyi ve en detaylı halı yıkama, halı temizleme hizmetini verebilen tek firmayız. Bu nedenle özellikle Sarıyer bölgesinde, halı yıkama, yorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi temizlik hizmetlerinde bir çok memnun müşteriye ve dolayısıyla referansa sahibiz. Sarıyer Halı Yıkama firması olarak bizlere telefon numaralarımızdan kolayca ulaşarak detaylı bilgi alabilir ve profesyonel halı yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sarıyer’de halı yıkama fabrikası arıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçmeden farklı firmalara yönelmeyin. Merdivenaltı olarak tabir edilen halı yıkama firmaları halılarınızı yıpratma, zarar verme ve hatta çalınma gibi istenmeyen durumlarla baş başa bırakabilmektedir.

Özzade halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı adresinizden teslim alırken sizlere bir servis fişi teslim etmekteyiz. Bu fiş üzerinde halılarınızın teslim alındığı tarih, adeti, adınız soyadınız ve iletişim numaranız gibi bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler doğrultusunda halılarınız asla farklı kişilerin halıları ile karışmaz ve kaybolma gibi durumlar meydana gelmez.

Sarıyer’in En İyi Halı Yıkama Firması Hangisidir?

Sarıyer ilçesinde onlarca belki de yüzlerce halı yıkama fabrikası bulunmaktadır. Bu firmaların arasında müşteri memnuniyeti, uygun halı yıkama fiyatları, profesyonel halı temizleme ile başarısından sıkça bahsettiren; Sarıyer’in en iyi halı yıkama firması Özzde Halı Yıkama’dır.

Doğal & Antibakteriyel Halı Temizleme Ürünleri

Halı yıkama ve temizliğinde kullandığımız tüm ürünler antibakteriyel özelliğe sahip halı yıkama şampuanlarıdır. Bu ürünler antibakteriyel özelliğinin dışında doğal bileşenlerden üretilmiş olup aynı zamanda anti alerjik, yani alerji yapmayan ürünlerdir.

Sarıyer Halı Temizleme Fabrikası İletişim Bilgileri

Aşağıda yer alan bilgilerle bizlere kolayca ulaşarak hızlıca halılarınızı yıkatabilirsiniz. Alt kısımda yer alan bizi arayın butonuna tıklayarak hızlıca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sabit: (0212) 269 18 07
Cep: +90 533 795 1807

Halı Yıkama’da Profesyonel Firmadan Hizmet Alın

Çakır Halı Yıkama fabrikası olarak İstanbul’un bir çok ilçesine temizlik ile ilgili hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz başlıca hizmetler;