Eyüp Halı Yıkama fabrikası olarak Alibeyköy, Yeşilpınar, Sultangazi, Cengiz Topel, İmar Blokları ve Çırçır gibi mahallelere profesyonel, detaylı ve uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Eyüp Halı Yıkama Fabrikası

Eyüp Özzade Halı Yıkama fabrikası olarak siz değerli müşterilerimize en uygun halı yıkama fiyatları ile, en profesyonel ve en detaylı halı yıkama, halı temizleme, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve koltuk yıkama gibi hizmetleri vermekteyiz. Bu nedenle Eyüp, Alibeyköy, Yeşilpınar, Sultangazi, Cengiz Topel, İmar Blokları ve Çırçır mahallelerinde halı yıkama hizmeti almak için bizleri arayarak detaylı bilgi alabilir ve profesyonel halı yıkama hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimizin halılarını kendi halılarımızdan ayırmayarak, detaylıca ve özenle yıkama yapıyoruz. Durulanmasından sıkılmasına kadar ki tüm işlemlerin ardından özel kapalı kurutma odalarına alıyor ve kurutulduktan sonra da detaylıca inceleyip bi leke veya kir kalmışsa halılarınızı tekrar yıkayıp temizlemeden sizlere teslim etmiyoruz!

Alibeyköy’ün En İyi Halı Yıkama Firması Hangisidir?

Eyüp ilçesine bağlı olan Alibeyköy mahallesinde ve çevre mahallelerinde en iyi halı yıkama hizmetini Alibeyköy Halı Yıkama Fabrikası olan Özzade Halı Yıkama’dan alabilirsiniz.

Bugüne dek yüzlerce Alibeyköy vatandaşına profesyonel halı yıkama hizmeti vererek, siz değerli halkımızın halı yıkamada memnuniyetini sağladık. Üstelik en uygun halı yıkama fiyatları ve profesyonel halı yıkama hizmetimizle!

Doğal & Antibakteriyel Halı Temizleme Ürünleri

Halı yıkama ve temizliğinde kullandığımız tüm ürünler antibakteriyel özelliğe sahip halı yıkama şampuanlarıdır. Bu ürünler antibakteriyel özelliğinin dışında doğal bileşenlerden üretilmiş olup aynı zamanda anti alerjik, yani alerji yapmayan ürünlerdir.

Eyüp Halı Temizleme Fabrikası İletişim Bilgileri

Aşağıda yer alan bilgilerle bizlere kolayca ulaşarak hızlıca halılarınızı yıkatabilirsiniz. Alt kısımda yer alan bizi arayın butonuna tıklayarak hızlıca bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sabit: (0212) 269 18 07
Cep:+90 533 795 1807