Beşiktaş Özzade halı yıkama firması olarak siz değerli müşterilerimize her şart ve koşulda hem profesyonel hemde uygun halı yıkama fiyatları ile hizmet vermekteyiz.

Beşiktaş Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama hizmetlerimizin tümünde en son teknoloji halı yıkama makineleri, organik içerikli ve anti bakteriyel özelliğe sahip halı yıkama şampuanları, tam kapalı kurutma odaları ve özel ambalajlama, paketleme ve etiketleme sistemleri ile çalışmaktayız.

Tam otomatik son teknoloji makinelerimiz halılarınızı derinlemesine temizlerken, yapısına ve ipliklerine asla zarar vermeyen bir çalışma şekli ile çalışmaktadır.

Beşiktaş bölgesinde profesyonel ve uygun fiyatlı bir halı yıkama firması arıyorsanız, başka bir siteye girerek halı yıkamacı araştırmanıza gerek yok. Lütfen ilk önce bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alın.

Beşiktaş’ta Kaliteli Halı Yıkamanın Adresi

Beşiktaş ilçesinde kaliteli halı yıkamanın adresi, diğer tüm ilçelerde olduğu gibi, yine ÖZZADE Halı Yıkama Fabrikası!

Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliklerimiz; her koşul ve şartta istisnasız olarak müşterilerimizin memnuniyetini düşünüyor olmamız ve sizlere en uygun fiyatlarla, bütçenizi sarsmayacak şekilde kaliteli hizmet veriyor oluşumuzdur.

Halı Yıkama Hizmetimizde Kullanılan Ürünler

Profesyonel halı yıkama hizmetimizi Beşiktaş’ta ki diğer halı yıkamacılardan ayıran önemli özelliklerimizden bir tanesi de, halı yıkama ve diğer temizlik hizmetlerimizde kullandığımız temizlik ilaçları ve şampuanlarıdır. Kullandığımız halı yıkama şampuanları kendimize özel olarak hazırlattığımız organik, anti bakteriyel ve güçlü leke çıkarma özelliğine sahip alerji yapmayan ürünlerdir. Beşiktaş gibi hayvan sever bir ilçe göz önüne alındığında bu durum evde beslediğiniz evcil hayvanlarınız için de pozitif bir etki yaratmakta ve onların sağlığını da olumsuz etkilememektedir.

Ayrıca kurutma odalarımız tam kapalı ve sıcak hava yardımı ile kurutma aparat, aletlerine sahip odalardan oluşmaktadır. Bu nedenle halılarınızı serdiğiniz zaman asla kötü kokular, ıslaklığa bağlı küflenmeler ve halılarınızın çürümesi gibi can sıkıcı olaylarla karşılaşmanız mümkün değildir.

Beşiktaş’ın En İyi Halı Yıkama Firması

Beşiktaş ilçesindeki en iyi halı yıkama firmasının web sitesinde bulunmaktasınız. Bu nedenle diğer firmaları aramadan önce ilk etapta bizleri arayarak detaylı bilgi almanızı şiddetle öneririz.